spyron
spyron spyron
spyron 3m.cz záruční program technologie výroby
 

VELKOPLOŠNÝ DIGITÁLNÍ TISK

TISK JE NAŠÍ VÁŠNÍ | TISKNEME RÁDI | TISKNEME DOBŘE | TISKNEME LEVNĚ | TISKNEME RYCHLE


Jsme ryze česká firma s technologickým zázemím velké mezinárodní společnosti 3M. Jako její autorizovaný partner využíváme při výrobě reklamní grafiky nejmodernější technologii digitálního tisku Scotchprint™. Naše tiskové produkty jsou tak kryty nadstandardním a jediným značkovým záručním programem 3M MCS™ Garance, který vychází ze systému sladěných komponentů.

NAŠE STROJE, NAŠE KONKURENČNÍ VÝHODA

Tiskneme téměř výhradně na značkových tiskárnách VUTEK™, které patří mezi světovou špičku v oblasti digitálního tisku a díky 3M inkoustům nabízíme vysokou kvalitu tisku v jasných a zářivých barvách.
Při využítí celého našeho tiskové parku jsme schopni vytisknout až 4 000m2 za 24h.

MÁME ŘEŠENÍ, KTERÉ POTĚŠÍ

Nabízíme kvalitní značkovou grafiku za ceny srovnatelné s neznačkovým segmentem. Učíme své zákazníky vnímat vysokou kvalitu jako standard - bez zbytečného navyšování rozpočtu. Vždy navrhujeme cenově nejefektivnější a technologicky nejvýhodnější řešení pro váš záměr.

ZAKLÁDÁME SI NA OSOBNÍCH VZTAZÍCH

S našimi zákazníky budujeme dlouhodobý, silný a korektní obchodní vztah. Charakter naší společnosti umožňuje, abychom každé zakázce věnovali náležitý čas, pozornost a péči.

ROZŠIŘTE ŘADY NAŠICH SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Díky rodinnému charakteru naší firmy, silnému technologickému zázemí společnosti 3M a celé řadě úspěšných realizacích  pro známé značky, se  již víc než 10 let řadíme mezi přední hráče na trhu. Mezi nejznámější značky, pro které jsme pracovali, patří například Adidas, Allianz, Baťa, Coca Cola, Credium, ČSA, Kofola, Mattoni, Makro, Nescafé, Nivea, Orion, Pepsi, Plzeňský Prazdroj, Poděbradka, Telefónica O2, Staropramen, Stormware, Škoda Auto, United Bakeries a další.

NABÍZÍME ALTERNATIVNÍ PROGRAM

Pro nízkorozpočtové a rychloobrátkové kampaně pro vás máme připraveny ekonomické alternativy všech druhů materiálů, při zachování vysoké kvality tisku.

 RESPEKTUJEME PŘÍRODU

Vzhledem ke stále silnějšímu požadavku na ekologická řešení nejen v oblasti digitálního tisku, ale i obecně, máme pro vás připraven kompletní ekologický program „Green line“ s nabídkou tiskových produktů, které jsou obecně šetrnější k životnímu prostředí. Tyto produkty jsou bez přídavku PVC, a jsou tedy biologicky odbouratelné.

VSTUPTE S NÁMI DO DALŠÍ ÚROVNĚ DIGITÁLNÍHO TISKU

Díky nejmodernějším tiskovým technologiím a bohatým zkušenostem v oblasti signmakingu, se snažíme pronikat stále dál, do dalších úrovní digitálního tisku a nabídnout vám, ve spolupráci s architekty a designery, nové neotřelé postupy pro realizaci vašich představ, kterým se věnuje náš designový segment DEKORATIVNÍ GRAFIKA V ARCHITEKTUŘE.