spyron
spyron spyron
spyron 3m.cz záruční program technologie výroby
 
Při výrobě reklamní grafiky používáme nejmodernější a nejkvalitnější technologii digitálního tisku Scotchprint®, která využívá systému sladěných komponentů MCS™ - Matched Component System. Společnost 3M celý tento proces výroby sladila tak, aby všechny složky podílející se na vzniku reklamní grafiky byly navzájem maximálně kompatibilní.
 
Tiskneme na značkových tiskárnách VUTEK, které patří mezi světovou špičku v oblasti digitálního tisku a díky 3M inkoustům vám tak nabízíme vysokou kvalitu tisku v jasných a zářivých barvách.
 

Průřez digitálně tištěnou grafikou:

Složky reklamní grafiky:

MATERIÁL - INKOUSTY - LAMINACE - TISKOVÁ TECHNOLOGIE - ODBORNÁ APLIKACE /speciálně proškoleným týmem od spol. 3M pro aplikaci Scotchprint® grafiky/

Právě kompatibilita všech těchto složek určuje výkonnost konečné grafiky:

- vysoká kvalita používaných materiálů
- mechanická a barevná stálost
- možnost aplikace na velmi náročné povrchy
- vysoká odolnost v extrémních podmínkách
- dlouhá životnost a dobrá odstranitelnost

Efi White Ink Technology - Definice libovolné pozice bílé barvy ve třech nezávislých vrstvách při jednom průchodu tiskovou hlavou. Možnost podmaskovaní grafiky bílou barvou pro zvýraznění sytosti barev a většího krycího efektu. Ideální pro oboustranný tisk transparentních samolepek a při výrobě backlightů.

S námi zazáříte

Většina dnešních tiskáren disponuje přímou bílou barvou, ale jen na pozici první nebo poslední vrstvy, což může snižovat požadovaný vizuální efekt. Oproti tomu námi používaná White Ink Technology umožňuje tisk 3 nezávislých vrstev bílé barvy v libovolně definované pozici a v jednom průchodu tiskovou hlavou. Tato schopnost výrazně rozšiřuje kreativní možnosti výsledné grafiky zejména při tisku backlitu a transparentních motivů. Díky tomu vypadá grafika backlitu stejně ve dne i v noci. Ve dne jsou vidět první 2 vrstvy a při prosvícení přichází na řadu 3. vrstva, která dodá výsledné grafice požadovanou sytost barev a výraz.

Srovnání při standardním tisku a s použitím 3 vrstev
Efi White Ink Technology
1. vrstva - tisk celého obrázku CMYK
2. vrstva - tisk bílé barvy, včetně tisku červené a černé pro zvýraznění sytosti CMYK + W
3. vrstva - 6-ti barevný tisk CMYK LmLC + bílé části pro zvýraznění efektu DEN/NOC